РАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [300]
новини ради директорів
об'яви [4]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 03.12.2020, 20:07
Головна » новини

03 грудня 2020 року на платформі Zoom відбулося спільне засідання Обласної методичної секції заступників директорів з навчальної роботи та МО завідувачів відділень ЗФПО Чернігівської області.

Нараду відкрив та виступив з привітальним словом Радченко В.М., голова Ради директорів ЗФПО Чернігівської області.

Ілляшенко Л.О., голова методичної секції заступників директорів з навчальної роботи, ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний.

У роботі засідання взяла участь Тяпка О.О., провідний спеціаліст відділу професійної, вищої освіти і науки Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, яка відповіла на розповсюджені питання щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти. Доповідач зупинилася на засадах планування та організації, видах, формах, змісті, тривалості, періодичності підвищення кваліфікації педагогічних працівників, включаючи механізм оплати, умови та процедуру визначенні результатів. ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 1 | Додав: superio | Дата: Сьогодні

18 листопада 2020 року на платформі Zoom проведено методичне об’єднання викладачів фізики та астрономії. До участі в конференції долучилися 18 педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти області.

Засідання відкрила голова методичного об’єднання Марінець І.С., яка ознайомила з питаннями порядку денного.

Від імені голови Ради директорів усіх присутніх привітала методист Ради директорів Смущенко І.А., яка звернула особливу увагу на важливість сучасного підхіду до організації дистанційного навчання.

Члени ОМО затвердили план роботи на 2020-2021н.р., запропонований Іриною Станіславівною.

Свої методичні розробки для апробації в закладах області презентувала викладач-претендент на присвоєння педагогічного звання «викладач - методист» Ярова Л.В. (Прилуцький фаховий гуманітарно-педагогічний колледж ім. І.Я. Франка).

Вислів Івана Франка «Semper tiro – завжди учень!», який був обраний своєрідним гаслом заходу, звучав особливо актуально, а ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 11 | Додав: superio | Дата: 19.11.2020

17 листопада 2020 року на платформі Zoom проведено засідання методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін. До участі в конференції долучилися 23 педагогічних працівники закладів фахової передвищої освіти області.

Від імені голови Ради директорів усіх присутніх привітала методист Ради директорів Смущенко І.А.

Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Ющенко В.В., яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний, окреслила основні напрями роботи та методичні завдання на 2020-2021 н.р. Члени МО затвердили план роботи на 2020-2021 н.р.

Свої методичні розробки для апробації у закладах області презентували викладачі-претенденти на присвоєння педагогічного звання «викладач-методист»: Дорожко Т.І. (КЗ «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж»), Лозова Н.Г. (КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка»), Суліменко Н.М. (Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової), Михайленко І.І., ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 13 | Додав: superio | Дата: 19.11.2020

16 листопада 2020 року на платформі Zoom проведено засідання методичного об’єднання викладачів географії, біології і екології. До участі в конференції долучилися 27 педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти області.

Від імені голови Ради директорів усіх присутніх привітала методист Ради директорів Смущенко І,А., яка нагадала присутнім про необхідність реалізації безперервного професійного розвитку педагогічних працівників відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Кузьомка З.М., яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний. Зінаїда Миколаївна окреслила основні напрями роботи та методичні завдання на 2020-2021 н.р. Члени МО затвердили план роботи на 2020-2021 н.р.

Свої методичні розробки для апробації в закладах області презентували викладачі-претенденти на присвоєння педагогічного звання «викладач-методист»: Помаз В.А., (Сосницький облі ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 6 | Додав: superio | Дата: 18.11.2020

12 листопада 2020 року на платформі Zoom проведено засідання методичного об’єднання викладачів математики. До участі в конференції долучилися 24 педагогічних працівника закладів фахової передвищої освіти області.

Всіх присутніх привітав Радченко В.М., голова Ради директорів ЗФПО Чернігівської області.

Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Данилова М.В., яка проаналізувала результати ІІ етапу XІ Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ЗФПО області у 2019-2020н.р.

У 2016 році Україна вперше долучилася до Програми міжнародного оцінювання учнів – PISA. Велика увага у дослідженні PISA приділяється вивченню факторів, що впливають на успішне навчання. Участь України в дослідженні PISA має кілька важливих аспектів. Зокрема, отримання об’єктивної інформації про готовність молоді до повноцінного життя в сучасному суспільстві відповідно до міжнародних стандартів; розуміння чинників, які впливають на ефективність освіти в країні; можлив ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 14 | Додав: superio | Дата: 18.11.2020

11 листопада 2020 року на платформі Zoom проведено методичне об’єднання викладачів англійської мови. До участі в конференції долучилися 22 викладача із закладів фахової передвищої освіти області.

Від імені голови Ради директорів всіх присутніх привітала методист Ради директорів Смущенко Ірина, яка нагадала присутнім про необхідність реалізації безперервного професійного розвитку педагогічних працівників відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Євгенія Івашенцева, яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний.

Нещерет С.А., викладач КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» виступила зі змістовною та цікавою доповіддю на тему: «Формування навичок критичного мислення на заняттях з англійської мови». Світлана Андріївна зупинилася на таких аспектах, як: стратегії розвитку критичного мислення, основні етапи техніки формуван ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 20 | Додав: superio | Дата: 12.11.2020

10 листопада 2020 року на платформі Zoom проведено методичне об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін. До участі в конференції долучилися 17 учасників із закладів фахової передвищої освіти області.

Всіх присутніх привітав Радченко В.М., голова Ради директорів ЗФПО Чернігівської області. Віктор Миколайович відмітив доцільність та важливість методичних об’єднань в сучасних реаліях, адже завдяки їм ми маємо можливість обмінятися досвідом, виявити й поширити найбільш ефективні форми та методи дистанційної роботи, надати поради та підтримати один одного в ситуації, що склалася.

Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Поцелуйко І.В., яка окреслила основні напрямки роботи та методичні завдання на 2020-2021 н.р., а також ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний.

Свої методичні розробки для апробації у закладах області презентували викладачі-претенденти на присвоєння педагогічного звання «викладач-методист»: О.В. Пальоха (При ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 12 | Додав: superio | Дата: 12.11.2020

10 листопада 2020 року на платформі Zoom проведено методичне об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін. До участі в конференції долучилися 19 учасників із закладів фахової передвищої освіти області.

Всіх присутніх привітав Радченко В.М., голова Ради директорів ЗФПО Чернігівської області. Віктор Миколайович відмітив доцільність та важливість методичних об’єднань в сучасних реаліях, адже завдяки їм ми маємо можливість обмінятися досвідом, виявити й поширити найбільш ефективні форми та методи дистанційної роботи, надати поради та підтримати один одного в ситуації, що склалася.

Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Кухаренко Г.М., яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний.

Учасником заходу стала Т.В. Янченко, доктор пед. наук, доцент, завідувачка кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, яка виступила з доповіддю на ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 7 | Додав: superio | Дата: 12.11.2020

09 листопада 2020 року на платформі Zoom відбулося засідання обласного методичного об’єднання бібліотекарів ЗФПО Чернігівської області.

Пандемія вірусу показала, що світ може змінитися досить швидко і бібліотеки можуть грати іншу, більш навіть важливу роль. Епідемія поставила бібліотеки в ситуацію необхідності швидкого реагування і розвитку онлайнових сервісів. Це стало для бібліотек закладів освіти випробуванням на життєздатність і стійкість, а для кожного бібліотечного фахівця - на затребуваність і професіоналізм. Бібліотеки ЗФПО Чернігіівської області довели, що саме вони стали надійним плечем допомоги для викладачів в питаннях організації освітнього процесу та проведення виховної роботи.

Засідання відкрила Людмила Ющенко, голова методичного об’єднання, яка нагадала про рекомендації Державної науково-педагогічної бібліотеки імені В.О. Сухомлинського НАПН України щодо безпеки роботи бібліотек закладів освіти під час пандемії та правила виходу з карантин ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 12 | Додав: superio | Дата: 12.11.2020

04 листопада 2020 року згідно з планом роботи на платформі Zoom відбулося засідання Обласного методичного об’єднання викладачів загально-технічних та спеціальних дисциплін (голова Ковальова Т.І.) та інформатики та програмування (голова Данилова В.А.) ЗФПО Чернігівської області.

Від імені голови Ради директорів всіх присутніх привітала методист Ради директорів Смущенко І.А., яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний.

Засідання розпочалося з дуже змістовних та цікавих презентацій методичних розробок викладачів-претендентів на присвоєння педагогічного звання «викладач-методист» для апробації в закладах області. Своїми наробками поділилися Малиновська Н.Б. та Таішева М.М., викладачі Чернігівського фахового колежу інженерії та дизайну КНУТД.

Дистанційне навчання спричинило багато дискусій та навіть побоювань щодо подальшого майбутнього освіти. Адже карантин показав, що така форма навчання підходить не всім. Як зробити дистанційну освіту ефективною? ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 16 | Додав: superio | Дата: 04.11.2020

1 2 3 ... 29 30 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz