РАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [308]
новини ради директорів
об'яви [6]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 12.04.2021, 14:50
Головна » новини

29 вересня 2020 року у залі засідань Чернігівської обласної ради відбулися урочистості з нагоди вручення працівникам освіти обласної Премії імені Софії Русової, обласної Премії імені Георгія Вороного.

Рішенням спільного засідання Колегії Управління освіти і науки облдержадміністрації та постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери:

- щорічною обласною Премією імені Георгія Вороного – 2020 нагороджено ЛИТОВЧЕНКО Олену Володимирівну, директора Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний коледж»;

- щорічною обласною Премією імені Софії Русової - ДАНИЛОВУ Марину Володимирівну ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 29 | Додав: superio | Дата: 30.09.2020

18 червня 2020 року на платформі Zoom проведено засідання методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії. До участі в конференції долучилися 13 учасників із закладів фахової передвищої освіти області.

Засідання відкрила голова методичного об’єднання Марінець І.С., яка ознайомила з питаннями порядку денного.

Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: викладачів, студентів та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати студентів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто.

Дати завдання на самостійне опрацювання та набір посилань на дистанційні платформи – це аж ніяк не дистанційне навчання! Бо головне - це не просто знати, де шукати матеріал, треба ще вміти ним користуватися і правильно організувати роботу – свою і студентів.

Тому, звісно, головною темою засідання постало питання про викладання фізики і астрономії з використанням техно ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 69 | Додав: superio | Дата: 19.06.2020

18 червня 2020 року на платформі Zoom проведено засідання методичного об’єднання бібліотекарів. До участі в конференції долучилися 19 учасників із закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.

Тема конференції: «Досвід роботи бібліотеки Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка».

Засідання відкрила голова методичного об’єднання бібліотекарів Людмила Ющенко, яка наголосила на тому, що пандемія COVID-19 створила неочікувані виклики для публічного простору бібліотек. Тому бібліотекарі області виходять на он-лайн зв'язок, проявляючи неабияку професійну згуртованість і відкритість до змін, готові ділитися досвідом, обговорювати важливі питання, робити висновки і, наразі, продовжувати «переформатовувати» свою роботу та «креативити».

Завідувачка бібліотекою Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка Тетяна Купрієнко зробила он-лайн екскурсію навчальним закладом та ознайомила учасників з роботою бібліотеки як центру ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 69 | Додав: superio | Дата: 19.06.2020

16 червня 2020 року на платформі Zoom відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання викладачів географії, біології і екології.

До участі в конференції долучилися 20 учасників з ЗФПО Чернігівської області.

Засідання відкрила голова методичного об’єднання Кузьомка З.М., яка ознайомила з питаннями порядку денного.

Карантин став викликом для всього українського суспільства. Освітня система не стала винятком. Ніколи пошукові сервіси не бачили стільки запитів про дистанційне навчання. Хоча протягом останніх десятиріч дистанційна освіта стала глобальним явищем освітньої та інформаційної культури, до нинішнього часу вона не використовувалася широко в освітньому процесі коледжів області.

І саме «карантин» активізував проблему дистанційного навчання. Саме «карантин» показав реальний стан речей та необхідність впровадження скорих заходів по виявленню недоробок у процесі дистанційної освіти.

Тому, звісно, головною темою засідання постало питання про ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 62 | Додав: superio | Дата: 16.06.2020

12 червня 2020 року на платформі Zoom проведено спільне засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи (голова Ілляшенко Л.О., заступник директора з навчальної роботи Коледжу економіки і технологій ЧНТУ) та обласного методичного об’єднання завідувачів відділень (голова Подтергер О.М., завідувач відділення автомобільного транспорту КТКТ ЧНТУ) ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Всіх присутніх привітав голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області Радченко В.М.

Продовжила роботу засідання голова обласної секції заступників директорів з навчальної роботи Ілляшенко Л.О., яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний.

За порядком денним обговорювалися наступні питання:
1. Внутрішній моніторинг якості освітнього процесу, що здійснюється заступником директора з навчальної роботи, в умовах карантину.
2. Шляхи проведення підсумкової атестації в закладах фахової передвищої освіти.
3. Узгодження оста ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 80 | Додав: superio | Дата: 12.06.2020

Historia magistra vitae est (Історія — вчителька життя)
(Цицерон).

11 червня 2020 року на платформі Zoom проведено методичне об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін. До участі в конференції долучилися 19 учасників з закладів фахової передвищої освіти області.

Засідання відкрила голова методичного об’єднання Кухаренко Г.М., яка ознайомила з питаннями порядку денного.

Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу. Воно вимагає нових знань та умінь, швидкого реагування, обрання дієвих онлайн-інструментів для проведення занять, при чому як від викладачів, так і від студентів.

Наскільки вдало організовано онлайн-навчання з історії, предмету, з якого передбачене ЗНО, та суспільних дисциплін в закладах фахової передвищої освіти області, і як викладачам вдалося адаптуватися до нових умов?

Досвідом роботи на платформі Moodle поділився викладач Коледжу економік ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 58 | Додав: superio | Дата: 11.06.2020

Для виховання потрібно не багато часу, а розумне використання обмеженого часу
(Антон Макаренко).

26 травня 2020 року за допомогою платформи Zoom відбулося онлайн-засідання обласної методичної секції заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.

В роботі засідання взяли участь заступники директорів з виховної роботи з 16 закладів області.

З привітальним словом до всіх присутніх звернувся голова Ради директорів Радченко В.М., який наголосив на важливості неперервності проведення виховної роботи в умовах дистанційного навчання та перебування на карантині. Саме зараз, коли втрата стабільності, структурованості, ясності та інформаційне перевантаження призводять до стресу в усіх без винятку вікових категоріях, збереження позитивного психологічного клімату є надважливим.

Продовжила роботу засідання Світлана Харченко, заступник директора з виховної роботи Коледжу т ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 73 | Додав: superio | Дата: 26.05.2020

У зв’язку із постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» Рада директорів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області перейшла на дистанційний режим роботи.

22 травня 2020 року за допомогою платформи Zoom відбулося чергове онлайн-засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.

В роботі засідання взяли участь керівники 18 коледжів області.

Нараду відкрив та виступив Радченко В.М., голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області. Віктор Миколайович ознайомив з питаннями, винесеними на порядок денний та повідомив правила проведення наради.

Серед актуальних питань, що розглядалися на засіданні, були:
1. Поточний, семестровий контроль та захист ди ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 92 | Додав: superio | Дата: 22.05.2020

Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації закладам фахової передвищої та вищої освіти щодо проведення семестрового оцінювання студентів, а також захистів дипломних робіт і складання атестаційних іспитів.

У розділі "каталог документів": Лист МОН «Щодо організації поточного, семестрового контролю та атестації»

Категорія: новини | Переглядів: 85 | Додав: superio | Дата: 14.05.2020

З 6 до 18 травня можна буде змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання. Таку можливість надає Міністерство освіти і науки учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного.

Нове місце складання ЗНО може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників. Змінити місце складання ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого закладу освіти та вказавши місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. Керівники закладів освіти зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних.

Докладна інформація щодо процедури зміни місця складання ЗНО розміщена в “Кабінеті керівника закладу освіти” на вебсайті Український центр оцінювання якості освіти.

Більше тут: bit.ly/3dikBcL

Смущенко І.А., методист Ради директорів ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 75 | Додав: superio | Дата: 05.05.2020

« 1 2 3 4 5 ... 30 31 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz