РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [264]
новини ради директорів
об'яви [2]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 26.02.2020, 14:09
Головна » Архів матеріалів

05 листопада 2018 року на базі Коледжу транспорту і комп’ютерних технологій ЧНТУ проведено методичне об’єднання викладачів фізики та астрономії.

Засідання відкрила керівник методичного об’єднання Марінець І.С. Вона розповіла про основні напрямки роботи та методичні завдання на 2018-2019 н.р.

Члени ОМО стали активними учасниками майстер-класу «Дослідницька діяльність як засіб реалізації наскрізних ліній ключових компетентностей», який провели викладачі Коледжу транспорту і комп’ютерних технологій ЧНТУ В.В.Шох та С.А.Медвідь.

Викладачі поділилися досвідом участі у природничих інтерактивних конкурсах та турнірах та обговорили нові методики та засоби навчання при вивченні курсу «Фізика і астрономія».

Фотоальбом: Засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії

Смущенко І.А ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 123 | Додав: superio | Дата: 05.11.2018

1 листопада 2018 року на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області (керівник Моришев Ю.Ю.).

На засіданні члени методичного об’єднання обговорили і затвердили план роботи МО на 2018-2019 н.р.

Доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи Чернігівського національного університету «Чернігівський колегіум» Т.В. Янченко виступила з доповіддю «Актуальні проблеми освіти у контексті її реформування». Були розглянуті такі питання, як проблема академічного плагіату в Україні та інклюзивна освіта.

Викладач коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ В.І. Крапива розповів про використання матеріалів курсу Cisco IT Essentials для позааудиторної роботи зі студентами.

Свої методичні розробки для апробації презентували: О.А.Кулик, викладач ВП НУБ ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 109 | Додав: superio | Дата: 05.11.2018

1 листопада 2018 року на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області (керівник Ковальова Т.І.).

На засіданні члени методичного об’єднання обговорили і затвердили план роботи МО на 2018-2019 н.р.

Доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи Чернігівського національного університету «Чернігівський колегіум» Т.В. Янченко виступила з доповіддю «Актуальні проблеми освіти у контексті її реформування». Були розглянуті такі питання, як проблема академічного плагіату в Україні та інклюзивна освіта.

Викладач коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ В.І. Крапива розповів про використання матеріалів курсу Cisco IT Essentials для позааудиторної роботи зі студентами.

Свої методичні розробки для апробації презентували: Ю.П. Чумак ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 111 | Додав: superio | Дата: 05.11.2018

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 30 жовтня 2018 року проведено засідання обласної секції заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області.

За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися майже 70% дітей. За даними останніх опитувань майже 25% українських підлітків шкільного віку вважають себе жертвами булінгу, а близько 40% з них ніколи не розповідають про це своїм батькам. 44% із тих, хто спостерігав, як знущаються над їхніми однолітками, не реагували на такі факти через острах піддатися аналогічному знущанню.

Саме тому, головною темою засідання стала тема протидії булінгу. Т.Децюк, доц. кафедри соціальної роботи ЧНТУ, та К. Максьом, ст. викладач кафедри соціальної роботи ЧНТУ, провели заняття з елементами тренінгу на тему: «Поняття булінгу та методи профілактики».

О.П.Макогон, капітан поліції, ст. інспектор відділу кіберполіції ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 128 | Додав: superio | Дата: 31.10.2018

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 30 жовтня 2018 року проведено засідання обласного методичного об’єднання завідувачів відділень ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області.

Т.Децюк, доц. кафедри соціальної роботи ЧНТУ, та К. Максьом, ст. викладач кафедри соціальної роботи ЧНТУ, провели заняття з елементами тренінгу на тему: «Поняття булінгу та методи профілактики».

О.П.Макогон, капітан поліції, ст. інспектор відділу кіберполіції Чернігівської області, та М.А. Коган,ст. лейтенант поліції, ст. інспектор відділу кіберполіції, розповіли про те, як навчити дітей протистояти жорстокості в Інтернеті; як уберегти їх від кібербулінгу та що зробити, щоб вони самі не стали Інтернет-тролями.

А.А.Коник, завідувач відділення Бобровицького коледжу економіки та менеджменту, виступив з доповіддю «Використання інноваційних технологій у навчальному процесі».

Члени ОМО обмінялися досвідом щодо розробки т ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 86 | Додав: superio | Дата: 31.10.2018

26 жовтня 2018 року на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ проведено методичне об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін.

Засідання відкрила керівник методичного об’єднання Кухаренко Г.М. Вона розповіла про основні напрямки роботи та методичні завдання на 2018-2019 н.р.

Скидан М.О.,викладач Остерського коледжу будівництва та дизайну, поділився досвідом організації дослідницько – пошукової роботи студентів. Студентка Остерського коледжу будівництва та дизайну Зайцева Аліна представила дослідницький проект «Юр’єва божниця – визначна пам’ятка ХІІ століття».

Єрко Поліна, студентка Чернігівського музичного коледжу ім. Л.М.Ревуцького, представила дослідницький проект «М.В.Лисенко і Чернігівщина».

Сокол Ю.Ф.,викладач Коледжу економіки і технологій ЧНТУ, виступила з доповіддю «Методичні аспекти викладання предмету «Громадянська освіта». Особлива увага зверталася на ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 114 | Додав: superio | Дата: 29.10.2018

25 жовтня 2018 року на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулося засідання ОМО викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Керівник ОМО Данилова М.В. представила для обговорення проект плану роботи ОМО на 2018-2019 н.р.

Учасники засідання обговорили вимоги щодо підготовки банку завдань для проведення ІІ, ІІІ етапу X Всеукраїнської олімпіади з математики.

Викладач математики Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Подгорнова Т.М. проаналізувала результати ІІ етапу ІX Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у 2017-2018 н.р.

Керівник ОМО Данилова М.В. поділилася досвідом підготовки переможця ІІІ етапу ІX Всеукраїнської олімпіади з математики серед ВНЗ І-ІІ р.а., а також провела змістовний аналіз завдань Олімпіади та надала методичні рекомендації щодо підготовки студентів до ЗНО з математики.

Викладач Чернігівського коледжу економіки і технологій ЧНТУ Шумська ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 97 | Додав: superio | Дата: 26.10.2018

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 24 жовтня 2018 року проведено засідання обласного методичного об’єднання бібліотекарів.

Від імені голови Ради директорів всіх присутніх привітала методист Ради директорів Смущенко І.А.

Засідання відкрила Ющенко Л.О., керівник методичного об’єднання, викладач-методист Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької.

Проблема популяризації книги і читання стала лейтмотивом зустрічі.

Костіцина Г.А., бібліотекар Чернігівського кооперативного коледжу, виступила з доповіддю «Організація систематичного просування книги та читання серед молоді».

Про інноваційні форми роботи сучасної бібліотеки розповіла гість методичного об’єднання А.М. Павлюк, бібліотекар Чернігівської юридичної академії ДПтСУ.

Виникли питання щодо атестації бібліотекарів, тому в кінці засідання І.В. Скальницька, бібліотекар І категорії Ніжинського агротехнічного коледж ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 107 | Додав: superio | Дата: 25.10.2018

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 23 жовтня 2018 року проведено засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області (керівник Ілляшенко Л.О.).

Всіх присутніх привітав голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області Радченко В.М.

Засідання розпочалося з обговорення питання щодо розробки та впровадження освітніх програм профільної середньої освіти для підготовки молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти та відповідних навчальних планів.

Тема викликала жваву дискусію. Своїм досвідом поділилися: Ілляшенко Л.О., керівник обласної секції, заступник директора з навчальної роботи Коледжу економіки і технологій ЧНТУ; Петренко Ю.В.,заступник директора з навчальної роботи Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової; Сукретний М.В.,заступник директора з навчальної роботи Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М.Заньковецької; Мельничук ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 123 | Додав: superio | Дата: 24.10.2018

18-19 жовтня 2018 р на базі Миколаївського політехнічного коледжу відбулося засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів радіотехнічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України, в якому взяла участь викладач КТКТ ЧНТУ Ковальова Т.І.

Учасники засідання розглянули питання:
- обговорення завдань до ІХ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки;
- використання 3D - технологій для активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти на заняттях з радіоелектроніки та формуванні профорієнтаційних компетенцій;
- застосування тривимірного моделювання під час практичної підготовки здобувачів освіти;
- проект «Молодіжна хвиля. Крок до науки». Практичний досвід проведення майстер класів з фізики.

Фотоальбом: Про засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів раді ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 93 | Додав: superio | Дата: 24.10.2018

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 27 28 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz