РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [189]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 22.02.2018, 04:00
Головна » Архів матеріалів

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 31 жовтня 2017 року проведено ОМО викладачів історії та суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М. Ректор Київського біблійного інституту Манелюк С.В. виступив з лекцією «Реформація: успіх Європи і шанс для України».

Про досвід організації дослідницько-пошукової роботи студентів розповіла Григор’єва О.І., викладач Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД.

Учасники наради обговорили умови проведення Першої історико-краєзнавчої конференції студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Чернігівської області «Історія краю очима юних».

Фотоальбом: Засідання ОМО викладачів історії та суспільних дисциплін і завідувачів відділень

Са ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 31 | Додав: superio | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (1)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 31 жовтня 2017 року проведено ОМО викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

З темою « Компетентнісний підхід у навчанні філологічних дисциплін в умовах формування нової української школи» виступила Молочко С.Р., старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського.

Завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського Баран Г.В. розповіла про культуру мовлення викладача.

Досвідом роботи про роль освітнього волонтерства у формуванні національно-культурного простору поділилася викладач Чернігівського кооперативного коледжу Левицька М.В.

В рамках ОМО для апробації у ВНЗ І-ІІ р.а. пройшла презентація методичних розробок викладача Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М.Заньков ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 45 | Додав: superio | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 30 жовтня 2017 року проведено ОМО викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директор ВНЗ І-ІІ р.а. Радченко В.М.

В рамках ОМО відбулася презентація методичних розробок для апробації у ВНЗ області таких викладачів: Ковальової Т.І. (Коледж транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ), Савчук А.М. (Чернігівський промислово-економічний коледж КНУТД), Чепурної В.Б. та Садової Н.С. (Остерський коледж будівництва та дизайну) та Дяченко Л.А. (Ніжинський агротехнічний коледж).

Про роль елементів дистанційного навчання при підготовці до курсового та дипломного проектування розповіли Поцелуйко І.В., викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ та Кальченко О.М., викладач ЧНТУ.

Викладач Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД Ренська І.В. поділилася роздумами про використання особистісно-розвивал ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 39 | Додав: superio | Дата: 31.10.2017 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 26 жовтня 2017 року проведено ОМО викладачів фізики та астрономії ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директор ВНЗ І-ІІ р.а. Радченко В.М.

Викладачі стали учасниками інтелектуально-розвиваючої гри з природничих дисциплін у поза аудиторний час «Викладачі та студенти», яку підготував викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Крапива В.І.

Учасники наради обмінялися досвідом з проблеми організації і контролю самостійної роботи студентів з фізики та астрономії.

Керівник ОМО Марінець І.С. розповіла про участь викладачів в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Астрономія» та провела анкетування з метою оновлення бази даних та планування подальшої роботи.

Фотоальбом: Засідання ОМО викладачів фізики та астрон ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 34 | Додав: superio | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 26 жовтня 2017 року проведено ОМО викладачів біології, географії та екології ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директор ВНЗ І-ІІ р.а. Радченко В.М.

Викладачі стали учасниками інтелектуально-розвиваючої гри з природничих дисциплін у поза аудиторний час «Викладачі та студенти», яку підготував викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Крапива В.І.

В рамках ОМО відбулася презентація методичних розробок для апробації у вищих навчальних закладах таких викладачів: Беляєвої Л.М. (Чернігівський базовий медичний коледж), Гресь Г.О. та Радченко Т.В. (Ніжинський медичний коледж).

Керівник ОМО Кузьомка З.М. розповіла про участь викладачів в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Географія» та провела анкетування з метою оновлення бази даних та планування подальшої роботи.

Фотоальбом: ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 52 | Додав: superio | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

На базі Козелецького коледжу ветеринарної медицини 25 жовтня 2017 року відбулося засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Конопацький М.А. привітав присутніх та розповів про шляхи та проблеми щодо підготовки молодших спеціалістів в регіоні.

Голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Радченко В.М. виступив з доповіддю «Підсумки завершення 2016-2017 н.р., вступної кампанії 2017 року та завдання на 2017-2018 н.р.».

Учасники наради узгодили та затвердили результати рейтингу основної діяльності ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області за 2016-2017 н.р.

Одноголосно був затверджений план роботи Ради директорів на 2017-2018 н.р.

Директор Козелецького коледжу ветеринарної медицини Редька А.І. розповіла про нові підходи до гурткової роботи зі студентською молоддю.

Учасники наради ознайомилися з навчально-матеріальною базою коледжу.

Фотоальбом: ... Читати далі »

Переглядів: 119 | Додав: superio | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

На базі Чернігівського базового медичного коледжу 19 жовтня 2017 року проведено ОМО викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав директор коледжу Самойленко М.М.

Керівник ОМО Подгорнова Т.М. запропонувала проект плану роботи на 2017-2018 н.р., розповіла про організацію підготовки до проведення обласного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Математика». Учасники наради обговорили вимоги щодо підготовки банку завдань для проведення ІІ етапу VІІІ Всеукраїнської олімпіади з математики.

Викладач математики Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Данилова М.В. зробила аналіз змісту завдань олімпіади з математики та розробила рекомендації щодо підвищення якості підготовки учасників олімпіади.

Методичні поради з організації та проведення конференції «Видатні жінки – математики» надала Філіпченко О.А., викладач Козелецького технікуму ветеринарної медицини.

Викладач математи ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 85 | Додав: superio | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (2)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 12 жовтня 2017 року проведено ОМО бібліотекарів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Фахівці обговорювали питання «Майбутнє бібліотек – система УДК: проблеми переходу».

Завідувач інформаційно-бібліографічним відділом наукової бібліотеки ЧНТУ Савенко А.А. виступила з темою «Універсальна десяткова класифікація: методика індексування документів».

Завідувач відділом комплектування наукової бібліотеки ЧНТУ Ахтирська А.А. поділилася досвідом переходу на систему УДК.

В роботі ОМО взяла участь директор наукової бібліотеки ЧНТУ Мороз Н.В., яка виступила та дала відповіді на питання колег.

Керівник ОМО Ющенко Л.О. організувала неформальне спілкування щодо перспектив переходу бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а. на УДК.

Фотоальбом: Засідання обласного методичного об'єднання бібліотекарів

... Читати далі »

Переглядів: 55 | Додав: superio | Дата: 12.10.2017 | Коментарі (3)

На базі ВП НУБП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» 23 червня 2017 року проведено засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

З доповіддю «Консолідація зусиль педагогічних колективів, роботодавців та громадськості для конструктивного діалогу та співпраці з органами державної влади з метою збереження та подальшого розвитку вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Заступник директора з навчальної роботи ВП НУБП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» Петренко Ю.В. розповіла про концепцію реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

З презентацією про готовність педколективу до співпраці з органами студентського самоврядування виступила Шаповал Н.О., заступник директора з виховної роботи ВП НУБП України ВП НУБП України «Бобровицький коледж економіки та ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: superio | Дата: 27.06.2017 | Коментарі (7)

На базі Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД 16 травня 2017 року проведено засідання обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав та виступив директор коледжу Гайдей О.О.

Викладач коледжу Таішева М.М. провела майстер-клас по виготовленню квітів-оберегів.

Про взаємовідвідування занять та методику їх аналізу розповіла Рославець Л.М., методист Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД, керівник ОМО.

Методист Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області Сарафанова Т.В. підвела підсумки проведення обласних конкурсів у 2016-2017 н.р.

Фотоальбом: Засідання заступників директорів з виховної роботи та методистів

Сарафанова Т.В., методист Ради директорів

Категорія: новини | Переглядів: 281 | Додав: superio | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (4)

« 1 2 3 4 ... 19 20 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz