РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [185]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 11.12.2017, 14:24
Головна » Архів матеріалів

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 26 жовтня 2017 року проведено ОМО викладачів біології, географії та екології ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директор ВНЗ І-ІІ р.а. Радченко В.М.

Викладачі стали учасниками інтелектуально-розвиваючої гри з природничих дисциплін у поза аудиторний час «Викладачі та студенти», яку підготував викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Крапива В.І.

В рамках ОМО відбулася презентація методичних розробок для апробації у вищих навчальних закладах таких викладачів: Беляєвої Л.М. (Чернігівський базовий медичний коледж), Гресь Г.О. та Радченко Т.В. (Ніжинський медичний коледж).

Керівник ОМО Кузьомка З.М. розповіла про участь викладачів в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Географія» та провела анкетування з метою оновлення бази даних та планування подальшої роботи.

Фотоальбом: ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 43 | Додав: superio | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

На базі Козелецького коледжу ветеринарної медицини 25 жовтня 2017 року відбулося засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Конопацький М.А. привітав присутніх та розповів про шляхи та проблеми щодо підготовки молодших спеціалістів в регіоні.

Голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Радченко В.М. виступив з доповіддю «Підсумки завершення 2016-2017 н.р., вступної кампанії 2017 року та завдання на 2017-2018 н.р.».

Учасники наради узгодили та затвердили результати рейтингу основної діяльності ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області за 2016-2017 н.р.

Одноголосно був затверджений план роботи Ради директорів на 2017-2018 н.р.

Директор Козелецького коледжу ветеринарної медицини Редька А.І. розповіла про нові підходи до гурткової роботи зі студентською молоддю.

Учасники наради ознайомилися з навчально-матеріальною базою коледжу.

Фотоальбом: ... Читати далі »

Переглядів: 83 | Додав: superio | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

На базі Чернігівського базового медичного коледжу 19 жовтня 2017 року проведено ОМО викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав директор коледжу Самойленко М.М.

Керівник ОМО Подгорнова Т.М. запропонувала проект плану роботи на 2017-2018 н.р., розповіла про організацію підготовки до проведення обласного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Математика». Учасники наради обговорили вимоги щодо підготовки банку завдань для проведення ІІ етапу VІІІ Всеукраїнської олімпіади з математики.

Викладач математики Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Данилова М.В. зробила аналіз змісту завдань олімпіади з математики та розробила рекомендації щодо підвищення якості підготовки учасників олімпіади.

Методичні поради з організації та проведення конференції «Видатні жінки – математики» надала Філіпченко О.А., викладач Козелецького технікуму ветеринарної медицини.

Викладач математи ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 67 | Додав: superio | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (1)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 12 жовтня 2017 року проведено ОМО бібліотекарів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Фахівці обговорювали питання «Майбутнє бібліотек – система УДК: проблеми переходу».

Завідувач інформаційно-бібліографічним відділом наукової бібліотеки ЧНТУ Савенко А.А. виступила з темою «Універсальна десяткова класифікація: методика індексування документів».

Завідувач відділом комплектування наукової бібліотеки ЧНТУ Ахтирська А.А. поділилася досвідом переходу на систему УДК.

В роботі ОМО взяла участь директор наукової бібліотеки ЧНТУ Мороз Н.В., яка виступила та дала відповіді на питання колег.

Керівник ОМО Ющенко Л.О. організувала неформальне спілкування щодо перспектив переходу бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а. на УДК.

Фотоальбом: Засідання обласного методичного об'єднання бібліотекарів

... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: superio | Дата: 12.10.2017 | Коментарі (2)

На базі ВП НУБП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» 23 червня 2017 року проведено засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

З доповіддю «Консолідація зусиль педагогічних колективів, роботодавців та громадськості для конструктивного діалогу та співпраці з органами державної влади з метою збереження та подальшого розвитку вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Заступник директора з навчальної роботи ВП НУБП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» Петренко Ю.В. розповіла про концепцію реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

З презентацією про готовність педколективу до співпраці з органами студентського самоврядування виступила Шаповал Н.О., заступник директора з виховної роботи ВП НУБП України ВП НУБП України «Бобровицький коледж економіки та ... Читати далі »

Переглядів: 368 | Додав: superio | Дата: 27.06.2017 | Коментарі (3)

На базі Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД 16 травня 2017 року проведено засідання обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав та виступив директор коледжу Гайдей О.О.

Викладач коледжу Таішева М.М. провела майстер-клас по виготовленню квітів-оберегів.

Про взаємовідвідування занять та методику їх аналізу розповіла Рославець Л.М., методист Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД, керівник ОМО.

Методист Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області Сарафанова Т.В. підвела підсумки проведення обласних конкурсів у 2016-2017 н.р.

Фотоальбом: Засідання заступників директорів з виховної роботи та методистів

Сарафанова Т.В., методист Ради директорів

Категорія: новини | Переглядів: 274 | Додав: superio | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (3)

На базі Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД 16 травня 2017 року проведено засідання обласної секції заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав та виступив директор коледжу Гайдей О.О.

Керівник обласної секції заступників директорів з виховної роботи Харченко С.А. розповіла про проблеми морально- правового виховання студентської молоді. Про інноваційні технології, які сприяють підвищенню рівня проведення та результативності виховних заходів, проінформувала Дмитрук В.А., заступник директора з виховної роботи Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД. Члени обласної секції заступників директорів ВНЗ І-ІІ р.а. підвели підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» та визначили переможців. Переможцями стали:

І місце – Суддя Зоя Олександрівна та Пастушенко Наталія Борисівна, викладачі Прилуцьког ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 291 | Додав: superio | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (1)

Одинадцятого травня 2017 року на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ проведено засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Голова Ради директорів Радченко В.М. привітав присутніх та розповів про стан та перспективи розвитку ВНЗ І-ІІ р.а.

Керівник обласної секції заступників директорів з навчальної роботи Ілляшенко Л.О. проінформувала колег про нові законодавчі акти МОН України, що регламентують діяльність коледжів та технікумів.

Заступник директора з навчальної роботи Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Ревко Л.М. поділилася досвідом спрямування навчальної діяльності коледжу на формування у майбутніх фахівців високого професіоналізму та майстерності.

Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. розповіла про виконання плану роботи Ради за 2016-2017 навчальний рік.

Випускник Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Лапуцький А.М., шеф-кухар ресторану «Авеню 33», провів майстер-кла ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 240 | Додав: superio | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (1)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 05 травня 2017 року проведено ОМО бібліотекарів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Завідувач бібліотекою Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької Довбенко Л.М. розповіла про сторінку бібліотеки на сайті ВНЗ І-ІІ р.а. Бібліотекар Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової Матвеєва Н.О. виступила з темою «Соціальні мережі як засіб комунікації бібліотеки з користувачами».

Про електронне портфоліо бібліотекаря ВНЗ розповіла Щербина Л.М., завідувач бібліотекою Козелецького технікуму ветеринарної медицини.

Керівник ОМО, викладач-методист бібліотечних справ Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької Ющенко Л.О., підвела підсумки роботи за 2016-2017 н.р., звернула увагу колег на виконання Постанови Кабінету міністрів України від 22.03. 2017 р. № 177 «Про припинення використання Бібліот ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 252 | Додав: superio | Дата: 04.05.2017 | Коментарі (3)

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 27 квітня 2017 року проведено VІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2017».

З вітальним словом виступив голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області Радченко В.М.

В конкурсі взяли участь творчі студентські колективи та окремі виконавці 14 вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. області.

Компетентне журі, яке складалося із викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької та Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького, відмітило ріст професійної майстерності та сценічної культури учасників.

За рішенням журі переможцями стали:

в номінації «Вокальне мистецтво»

/ Жіночий естрадний спів/:

І місце – Гладка Вікторія, студентка Прилуцького медичного училища;
- Тарабарова Лариса, студентка Новгород-Сіверського медичного училища;
- Б ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 354 | Додав: superio | Дата: 28.04.2017 | Коментарі (3)

« 1 2 3 4 ... 19 20 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz