РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [287]
новини ради директорів
об'яви [2]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 10.07.2020, 00:59
Головна » Архів матеріалів

   Згідно з планом роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області 22 травня 2014 року на базі Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького проведено засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи.
   Відкрив засідання голова Ради директорів Радченко В.М.
   З презентацією «Використання невербальних засобів передачі інформації у міжособистісних стосунках» виступила Лук’яненко Л.М., практичний психолог Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій.
   Лисенко Ю.В., заступник директора з навчальної роботи Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, поділився досвідом організації навчально-методичного забезпечення виховного процесу у вищому закладі.
   Про специфіку навчально-виховного процесу у Чернігівському музичному училищі ім. Л.Ревуцького розповів заступник директора училища з навчальної роботи Лозневий О.М. Директор Суховерськи ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 385 | Додав: superio | Дата: 23.05.2014 | Коментарі (0)

   У відповідності до плану роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області 16 травня 2014 року на базі Чернігівського юридичного коледжу пенітенціарної служби України відбулося засідання обласної секції заступників директорів з виховної роботи. Відкрив засідання голова Ради директорів Радченко В.М.
   Заступник начальника коледжу з навчальної роботи Чебоненко В.М. розповів про організацію та забезпечення навчально-виховного процесу закладу.
   Заступник начальника коледжу по роботі з персоналом Жабінський В.М. ознайомив присутніх з матеріально-технічною базою юридичного коледжу.
   Про організацію та проведення культурно-масової та просвітницької роботи серед курсантів та студентів коледжу розповіла Богатенко І.В., старший інспектор з культурно-масової роботи.
   Старший психолог Ющенко С.П. розкрила особливості соціально- психологічного супроводу навчально-виховного процесу у Чернігі ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 367 | Додав: superio | Дата: 16.05.2014 | Коментарі (0)

   Згідно з планом роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області 16 квітня 2014 року на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій проведено обласний етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки, а також засідання ОМО викладачів інформатики та програмування. В обласному етапі олімпіади взяли участь студенти 13 навчальних закладів області. За рішенням журі переможцями стали:
   І місце – Нечай Євгеній, студент Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
   ІІ місце – Савченко Володимир, студент Чернігівського кооперативного технікуму;
   ІІ місце – Ліскович Андрій, студент Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку;
   ІІІ місце – Горбань Максим, студент Прилуцького агротехнічного коледжу.
Вітаємо переможців!

    ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 505 | Додав: superio | Дата: 17.04.2014 | Коментарі (0)

   На базі Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД 10 квітня 2014 р. проведено засідання обласного об’єднання методистів, в роботі якого взяли участь представники 10 ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Директор коледжу Гайдей О.О. привітав учасників зібрання та побажав їм плідної роботи. Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. вручила Подяки Ради директорів за активну участь у роботі ОМО Рославець Л.М., методисту Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД та Минько О.Л., методисту Чернігівського кооперативного технікуму. Керівник ОМО Рославець Л.М. розповіла про науково-методичне забезпечення процесом виявлення, розвитку, вивчення, узагальнення та впровадження перспективного педагогічного досвіду в навчально-виховний процес. Методисти підвели підсумки та визначили переможців обласного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота». Переможцями стали:
   І місце ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 468 | Додав: superio | Дата: 11.04.2014 | Коментарі (0)

   Другого квітня 2014 року на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області проведений ІІІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2014»..
   В конкурсі взяли участь 9 навчальних закладів і близько 200 учасників.
      >>> фотоальбом: Студентська весна 2014 <<<
      >>> фото високої якості можна завантижити тут: архів фото (~ 400 Мб) та архів фото (~ 1 450 Мб) <<<
   Професійне журі, яке складалося із викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької та ... Читати далі »
Категорія: новини | Переглядів: 816 | Додав: superio | Дата: 04.04.2014 | Коментарі (0)

   Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 14 березня 2014 року відбулося засідання ОМО викладачів іноземної мови. Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. вручила подяки за активну участь у роботі ОМО таким викладачам: Балюновій С.А.(Чернігівське музичне училище ім. Л.Ревуцького), Помігуєвій Л.П.(Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка), Богушевич Н.В., ст.. викладачу кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка. Семінар з теми: «Формування потенційного словника в читанні та аудіюванні студентів» був проведений Богушевич Н.В. Члени ОМО розглянули методичні розробки викладачів іноземної мови, що надійшли на конкурс «Педагогічна знахідка» та визначили переможців, а саме:
В номінації «Навчальні посібники»:
   І місце – Помігуєва Н.В., викладач Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка; ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 504 | Додав: superio | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

   13 березня 2014 року на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій проведено планове засідання ОМО викладачів фізики та астрономії.

   Подяки за активну участь у роботі ОМО було вручено викладачам: Піщелі В.О. (Прилуцький агротехнічний коледж) та Луцюку Л.П. (Остерський коледж будівництва та дизайну). Члени ОМО підвели підсумки апробації методичних розробок Сухицького Ю.В., викладача Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій, та одноголосно рекомендували їх до використання у вищих навчальних закладах. Викладач Прилуцького агротехнічного коледжу Дронь В.В. виступив з теми: «Як бінарні заняття сприяють творчому розвитку студентів». Керівник ОМО Марінець І.С. розповіла про методичне забезпечення предметів фізика та астрономія у навчальному закладі. Викладач Остерського коледжу будівництва та дизайну Луцюк Л.П. презентував колегам свою книгу «Срібні дзвони».

    ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 488 | Додав: superio | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

   Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 13 березня 2014 року відбулося засідання ОМО викладачів біології та географії. Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. вручила подяки за активну участь у роботі ОМО таким викладачам: Муляр Н.М. (Прилуцький агротехнічний коледж), Медвідь С.А. та Шелупець В.В. (Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій). Про особистісно-орієнтоване навчання при викладанні природничих дисциплін розповіла Муляр Н.М., викладач Прилуцького агротехнічного коледжу. Викладач Борзнянського сільськогосподарського технікуму Кушнір М.А. та викладач Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій Шелупець В.В. поділилися досвідом використання мультимедійних презентацій на заняттях з природничих дисциплін. З цікавою лекцією на тему: «Здоров’я – цінність нашого життя» виступила Сименюк Л.А., лікар Клініки дружньої до молоді. Керівник ОМО викладачів біології та географії Кузьомка ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 457 | Додав: superio | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

   На базі Чернігівського технікуму транспорту та компютерних технологій 12 березня 2014 року проведено обласний етап VІ Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.
   За рішенням журі переможцями стали:
   І місце – Тересь О.В., студентка Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.І.Я. Франка;
   ІІ місце – Немова Ю.В., студентка Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД;
   ІІ місце – Сорока Т.М., студентка Чернігівського кооперативного технікуму;
   ІІІ місце – Шуляк Л.О., студентка Бобровицького коледжу економіки та менеджменту;
   ІІІ місце – Труба К.Є., студентка Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку;
   ІІІ місце – Кравченко О.С., студент Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій.
   Вітаємо переможців!

    ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 439 | Додав: superio | Дата: 13.03.2014 | Коментарі (0)

   Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 12 березня 2014 року відбулося засідання ОМО викладачів математики. Члени ОМО схвалили методичні розробки (в рамках проведення апробації) Каплі С.Ю., викладача математики Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій, з теми: «Вступ до стереометрії. Паралельність прямих і площин у просторі» та рекомендували їх до використання у вищих навчальних закладах. Викладач Бачевська І.В. (Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка) та Філіпченко О.А. (Козелецький технікум ветеринарної медицини) поділилися досвідом роботи з організації різних методів контролю знань. Математики підвели підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку в номінації: «Математика» та визначили переможців, а саме:
   І місце – Капля С.Ю., викладач Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій;
   ІІ місце – Ярова Л.В., викладач Прил ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 441 | Додав: superio | Дата: 13.03.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 29 30 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz