РАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [335]
новини ради директорів
об'яви [7]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2024, 07:29
Головна » 2020 » Листопад » 19 » Засідання методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін
22:53
Засідання методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін

17 листопада 2020 року на платформі Zoom проведено засідання методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін. До участі в конференції долучилися 23 педагогічних працівники закладів фахової передвищої освіти області.

Від імені голови Ради директорів усіх присутніх привітала методист Ради директорів Смущенко І.А.

Продовжила роботу засідання голова методичного об’єднання Ющенко В.В., яка ознайомила з питаннями, винесеними на порядок денний, окреслила основні напрями роботи та методичні завдання на 2020-2021 н.р. Члени МО затвердили план роботи на 2020-2021 н.р.

Свої методичні розробки для апробації у закладах області презентували викладачі-претенденти на присвоєння педагогічного звання «викладач-методист»: Дорожко Т.І. (КЗ «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж»), Лозова Н.Г. (КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка»), Суліменко Н.М. (Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової), Михайленко І.І., (Чернігівський фаховий базовий медичний коледж).

Ющенко В.В., керівник ОМО, поінформувала про проведення 21 лютого 2021 року на базі ВСП «Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій НУ «Чернігівська політехніка» Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні стратегії формування українськомовної особистості». Валентина Василівна запросила всіх присутніх взяти участь у конференції та підготувати тези доповідей.

У заході взяла участь Тяпка О.О., провідний спеціаліст відділу професійної, вищої освіти і науки Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, яка ознайомила з порядком проведення Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У рубриці «Педагогічна трибуна» учасники засідання обговорили проблеми та перспективи дистанційного навчання у закладах фахової передвищої освіти. Левицька М.В., викладач Чернігівського кооперативного коледжу, поділилась досвідом упровадження дистанційного навчання в своєму навчальному закладі. Серед переваг було визначено: швидкий зв’язок із викладачем задля з’ясування питань, що виникають, за допомогою комп’ютера або мобільного додатку; індивідуалізація навчання – оскільки оцінюється детально кожне виконане завдання з коментарями щодо певних помилок, рекомендаціями додаткових ресурсів для тренування мовленнєвих навичок.

Грона Н.В., доктор педагогічних наук, доцент КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» презентувала навчальний посібник «Українська мова» для платформ та інструментів навчання онлайн студентів закладів фахової передвищої освіти. У посібнику подано основні теоретичні відомості з української мови відповідно до програми курсу, тестові завдання та комплексні вправи, якими ефективно можна скористуватися, розміщуючи їх на платформах дистанційого навчання, зокрема, Google Classroom.

Фотоальбом: Засідання методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін

Смущенко І.А., методист Ради директорів

Категорія: новини | Переглядів: 248 | Додав: superio | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Створити безкоштовний сайт на uCoz