РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [242]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 21.08.2019, 10:41
Головна » 2014 » Лютий » 27 » Про засідання ОМО викладачів історії та суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а Чернігівської області
18:10
Про засідання ОМО викладачів історії та суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а Чернігівської області

   Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 26 лютого відбулося засідання ОМО викладачів історії та суспільних дисциплін. З лекцією на тему: «Соціально-економічне становище Чернігівщини в другій половині ХІХ століття» виступив Любич О.А., викладач Чернігівського юридичного коледжу. Швед Н.І., викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка, поділилася досвідом роботи з теми: «Міжпредметні зв’язки у вивченні історії та суспільних дисциплін, як засобу розвитку творчих здібностей студентів». Члени ОМО розглянули методичні розробки викладачів історії та суспільних дисциплін, які взяли участь в обласному конкурсі на кращу методичну розробку викладачів ВНЗ І-ІІ р.а. «Педагогічна знахідка» та визначили переможців, а саме:
   в номінації «Історія»:
   І місце – Шатковська А.Ю., викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного
коледжу ім. І.Я.Франка;
   ІІ місце – Олійник В.Г., викладач Новгород-Сіверського медичного училища;
   ІІ місце – Чернікова О.П., викладач Прилуцького агротехнічного коледжу;
   ІІ місце – Микитуха О.В., викладач Чернігівського базового медичного коледжу ;
   ІІІ місце–Четверус Г.А., викладач Борзнянського сільськогосподарського
технікуму;
   ІІІ місце – Гулак І.В., викладач Ніжинського медичного училища;
   ІІІ місце – Каїка Н.Г., викладач Прилуцького агротехнічного коледжу;
в номінації «Історія.Науково-дослідницька робота»
   І місце – Дедович Д.В., викладач Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій;
   ІІ місце – Мороз І.Г., викладач Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької;
   ІІ місце – Вихор І.С., викладач Козелецького технікуму ветеринарної медицини;
   ІІІ місце – Скидан М.О., викладач Остерського коледжу будівництва та дизайну;
в номінації «Основи правознавства»:
   І місце – Коваль О.П., викладач Остерського коледжу будівництва та дизайну;
   ІІ місце – Склярець Т.С., викладач Чернігівського базового медичного коледжу;
   ІІ місце – Юдицька З.Я., викладач Новгород-Сіверського медичного училища;
   ІІІ місце – Крючкова В.В., викладач Прилуцького агротехнічного коледжу»
   ІІІ місце – Демяненко С.Б., викладач Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД.

   Фотоальбом

Категорія: новини | Переглядів: 335 | Додав: superio | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Створити безкоштовний сайт на uCoz