РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [242]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 21.08.2019, 11:13
Головна » 2014 » Квітень » 4 » Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу студентської творчості "Студентська весна 2014"
17:25
Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу студентської творчості "Студентська весна 2014"
   Другого квітня 2014 року на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області проведений ІІІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2014»..
   В конкурсі взяли участь 9 навчальних закладів і близько 200 учасників.
      >>> фотоальбом: Студентська весна 2014 <<<
      >>> фото високої якості можна завантижити тут: архів фото (~ 400 Мб) та архів фото (~ 1 450 Мб) <<<
   Професійне журі, яке складалося із викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької та Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького, відмітило високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури студентів - учасників конкурсу.
   Переможцями стали: 

 - номінація «Художнє виконавство»: солісти /жіночий народний спів/
І місце – Самусенко Накталія, студентка І курсу Чернігівського базового медичного коледжу;
ІІ місце – Леута Валерія, студентка ІІ курсу Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

 - номінація «Художнє виконавство»: солісти /жіночий естрадний спів/
І місце - Буховець Ульяна, студентка І курсу Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
І місце - Заскалько Діана, студентка ІІ курсу Прилуцького медичного училища;
ІІ місце - Волошина Вікторія, студентка ІІІ курсу Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІ місце - Рослік Катерина, студентка ІІІ курсу Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій;
ІІ місце - Данич Анастасія, студентка І курсу Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
ІІІ місце - Андрущенко Олеся, студентка ІІІ курсу Чернігівського базового медичного коледжу;
ІІІ місце - Мельник Аліна, студентка ІІІ курсу Чернігівського кооперативного технікуму;
ІІІ місце - Сторощук Марина, студентка ІІ курсу Коледжу економіки і технологій ЧНТУ.

 - номінація «Художнє виконавство»: солісти /чоловічий естрадний спів/
І місце - Таран Олександр, студент ІV курсу Прилуцького медичного училища;
ІІ місце - Акуленок Юрій, студент ІV курсу Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІІ місце - Ющенко Владислав, студент ІV курсу Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій;
ІІІ місце - Михайленко Едуард, студент ІV курсу Прилуцького медичного училища.

 - номінація «Художнє виконавство»: вокальний спів /малі форми/
І місце - дует у складі: Чухрай Наталії, студентки ІІ курсу та Кічі Владислава, студента І курсу Прилуцького медичного училища;
ІІ місце - квартет студентів ІІ-ІІІ курсів Прилуцького медичного училища /«Баяніст»/.

 - номінація «Вокальні ансамблі»: /жіночі/
І місце - вокальний ансамбль студентів Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІ місце - вокальний ансамбль студентів Прилуцького агротехнічного коледжу.

 - номінація «Вокальні ансамблі»: /чоловічі/
І місце - вокальний ансамбль «Шанс» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

 - номінація «Бардівська пісня»:
І місце - дует у складі: Зуб Марини, студентки ІІ курсу та Міщенка Максима, студента ІІІ курсу Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІ місце - Міщенко Олександр, студент ІІІ курсу Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІІ місце - Кіча Владислав, студент І курсу Прилуцького медичного училища.

 - номінація «Хореографія»: /народні танці/
І місце - Гуза Максим та Ілляшик Альона, студенти І курсу Коледжу економіки і технологій ЧНТУ /«Гопак»/;
ІІ місце - Коптель Артем та Колібаба Володимир, студенти ІV курсу Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій /«Бойовий танок»/;
ІІІ місце - танцювальний колектив студентів Новгород-Сіверського медичного училища /танок «Маруся»/;
ІІІ місце - танцювальний колектив «Інтроденс» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка /«Хоровод»/.

 - номінація «Хореографія»: /естрадна/
І місце - Якаков Геннадій, студент ІV курсу та Пустовіт Микита, студент ІІІ курсу Остерського коледжу будівництва та дизайну /танок «Батько та син»/;
ІІ місце - танцювальний колектив студентів ІІ-ІV курсів Остерського коледжу будівництва та дизайну /латиноамериканський танок/;
ІІІ місце - танцювальний колектив студентів І-ІІІ курсів Новгород-Сіверського медичного училища / «Королева красоти»/;
ІІІ місце - танцювальний колектив студентів ІІІ курсу Остерського коледжу будівництва та дизайну /танок «Ляльки»/.

 - номінація «Хореографія»: /сучасна/
І місце - Гусак Даніїл, студент ІІ курсу Коледжу економіки і технологій ЧНТУ /«Брейк-данс»/;
ІІ місце - Шатирко Сергій, студент І курсу Коледжу економіки і технологій ЧНТУ /«Хіп-хоп»/.

 - номінація «Хореографія»: /солісти/
І місце - Ісмаїлова Феруза, студентка І курсу Коледжу економіки і технологій ЧНТУ /«Узбецький танець»/;;
ІІ місце - Костюченко Яна, студентка ІV курсу Чернігівського базового медичного коледжу /«Східний танок »/.

 - номінація «Літературна творчість»: /творчі колективи/
І місце - народний студентський театр «Первоцвіт» Прилуцького агротехнічного коледжу / Т.Г.Шевченко «Катерина» інсценізація/;
ІІ місце - творчій колектив студентів І-ІІІ курсів Чернігівського базового медичного коледжу / Т.Г.Шевченко «Тополя» /;
ІІІ місце - народний студентський театр «Первоцвіт» Прилуцького агротехнічного коледжу /Т.Г.Шевченко «Кавказ» інсценізація/.

 - номінація «Літературна творчість»: /окремі виконавці/
І місце - Дятлов Григорій, студент ІІ курсу Коледжу економіки і технологій ЧНТУ / І.Франко «Не винен я в тому…», «Не люди наші вороги…»/;
ІІ місце - Варапай Олександра, студентка ІІІ курсу Новгород-Сіверського медичного училища /Ліна Костенко «Мати»/;
ІІ місце - Григорєв Євген, студент ІV курсу Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка /Ю.Андрухович «Цирк «Вагабундо».

Вітаємо переможців та їх творчих керівників!





 

Категорія: новини | Переглядів: 746 | Додав: superio | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Створити безкоштовний сайт на uCoz