РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [182]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 18.11.2017, 12:53
Головна » 2015 » Квітень » 30 » Про підсумки проведення ІV обласного огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна 2015»
15:19
Про підсумки проведення ІV обласного огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна 2015»

29 квітня 2015 року на базі Коледжу економіки  і технологій ЧНТУ відбувся ІV огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2015», в якому взяли участь творчі колективи та окремі виконавці 12 ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області. Професійне журі, яке складалося із викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької та Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького відмітило підвищення рівня виконавської майстерності учасників та визначило  переможців, а саме:

В номінації «Художнє виконавство»:

Солісти /жіночий народний спів/

І місце –    Товстиженко Аліну, студентку Чернігівського базового медичного коледжу;

Солісти /жіночий академічний спів/

І місце –     Мелащенко Марію, студентку Чернігівського базового медичного коледжу;

Солісти /жіночий естрадний спів/

І місце –     Сич Надію, студентку Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
І місце –     Степаненко Катерину, студентку Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІ місце –    Данич Анастасію, студентку Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
ІІ місце –    Федоренко Катерину, студентку Чернігівського юридичного коледжу пенітенціарної служби України;
ІІ місце –    Литвин Марію, студентку Прилуцького агротехнічного коледжу;
ІІ місце –    Буднік Юлію, студентку Чернігівського кооперативного технікуму;
ІІІ місце –   Заскалько Діану, студентку Прилуцького медичного училища;
ІІІ місце –   Красноштан Соломію, студентку Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІІ місце –   Прибитько Вікторію, студентку  Коледжу економіки і технологій ЧНТУ.

Солісти /чоловічий естрадний спів/

І місце –     Юскевича Сергія, студента Ніжинського агротехнічного коледжу;
ІІ місце –    Васюка Романа, студента Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІІ місце –   Крята Богдана, студента Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІІ місце –   Тарана Олександра, студента Прилуцького медичного училища.

/вокальні  ансамблі/

І місце –      Вокальний колектив студентів Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІ місце –     Вокальний ансамбль «Горицвіт» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.  І.Я.Франка;
ІІІ місце –    Вокальний ансамбль студентів Прилуцького медичного училища;
ІІІ місце –    Вокальний ансамбль «Барви» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.  І.Я.Франка.

В номінації «Бардівська пісня»:

 /авторська пісня (слова і музика власні)/

І місце –    Песика Максима та  Прохоренка Дмитра, студентів Чернігівського юридичного  коледжу  пенітенціарної служби України;
ІІ місце –   Міщенка Олександра, студента Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІІ місце –  Білецького Ігора, студента Остерського коледжу будівництва та дизайну.

/авторська пісня (слова і музика інших авторів)/

І місце –    Палія Владислава,  студента Коледжу транспорту та комп’ютерних  технологій ЧНТУ;
ІІ місце –   Зуб Марину та Міщенка Максима, студентів Прилуцького гуманітарно- педагогічного    коледжу ім.  І.Я.Франка.

В номінації «Хореографія»:

/народна/

І місце –   Танцювальний колектив «Інтроденс»  Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.  І.Я.Франка;
ІІ місце –  Танцювальний колектив Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІ місце –  Танцювальний колектив Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІІ місце – Танцювальний ансамбль Прилуцького агротехнічного коледжу;
ІІІ місце – Хореографічний ансамбль «Angel» Ніжинського агротехнічного коледжу.

/солісти/

І місце –   немає
ІІ місце –  Ісмаїлову Ферузу, студентку Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – Довгополу Оксану, студентку Чернігівського юридичного коледжу пенітенціарної служби України.

/естрадна/

І місце –   Дует у складі: Герасимова Володимира та Пишної Олени, студентів Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІ місце –  немає;
ІІІ місце – Танцювальний колектив Остерського коледжу будівництва та дизайну.

/бальна/

І місце –   Танцювальний колектив Остерського коледжу будівництва та дизайну;

/break dance/

І місце –   Шатирко Сергія, студента  Коледжу економіки і технологій ЧНТУ.

В номінації «Літературна творчість»:

/власні вірші/

І місце –   Майстренко Катерину, студентку Прилуцького медичного училища.

/художнє читання/

І місце –   Дятлова Григорія, студента  Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
ІІ місце –  Каленченко Аліну, студентку Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – Лобаня Артема, студента  Коледжу транспорту та комп’ютерних  технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – Милько Валентину, студентку Чернігівського кооперативного технікуму.

/театральні колективи/

І місце –   Народний студентський театр «Первоцвіт» Прилуцького агротехнічного коледжу;
ІІ місце –  Творчий колектив студентів Чернігівського базового медичного коледжу.

/малі форми/

І місце –   Дует у складі: Варапай Олександри та Шелега Андрія, студентів ІV курсу Новгород-Сіверського медичного училища.

В номінації «Оригінальний жанр»:

І місце –   Глушкова Дмитра та Овчара Максима, студентів І курсу Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

   Фотоальбом

   Наказ

Категорія: новини | Переглядів: 417 | Додав: superio | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Створити безкоштовний сайт на uCoz