РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [242]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 23.08.2019, 03:44
Головна » 2019 » Квітень » 18 » Підсумки проведення VІІІ обласного огляду-конкурсу студентської творчості «Cтудентська весна - 2019»
17:14
Підсумки проведення VІІІ обласного огляду-конкурсу студентської творчості «Cтудентська весна - 2019»

17 квітня 2019 року на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ проведено VІІІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна - 2019».

На підставі рішення журі переможцями обласного огляду-конкурсу студентської творчості «Студентська весна - 2019» стали:

в номінації «Вокальне мистецтво»

/Академічний вокал/:
І місце – Джиба Віра, студентка Чернігівського кооперативного коледжу;

/Народний вокал/:
І місце – Скрипка Катерина, студентка Прилуцького медичного училища;
ІІ місце – Ілляна Діана, студентка Новгород-Сіверського медичного училища;

/Естрадний вокал/:
Grand Prix – Нелеп Євгенія, студентка Чернігівського базового медичного коледжу;
І місце – Карпенко Юлія, студентка Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
І місце – Оніщенко Вікторія, студентка Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
І місце – Бірюкова Альбіна, студентка Прилуцького агротехнічного коледжу;
І місце – Дубровіна Марія, студентка Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІ місце – Ярошевич Варвара, студентка Чернігівського базового медичного коледжу;
ІІ місце – Золотих Володимир, студент Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
ІІ місце – Бородавко Катерина, студентка Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІ місце – Пилипенко Неоніла, студентка Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – Костенко Діана, студентка Ніжинського медичного коледжу;
ІІІ місце – Матузка Анжеліка, студентка Прилуцького медичного училища.

/Малі вокальні форми/:
І місце – Тимченко Маргарита, Гузій Аня, студентки Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
ІІ місце – Третяк Вікторія, Швед Юлія, студентки Ніжинського медичного коледжу;
ІІ місце – Вовк Євген, Долинний Олексій, студенти Прилуцького агротехнічного коледжу.

/Вокальні ансамблі (академічна манера)/:
Grand Prix – вокальний ансамбль Чернігівського базового медичного коледжу;

/Вокальні ансамблі (естрадні)/:
І місце – вокальний ансамбль Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІ місце – ансамбль «Веснянка» Прилуцького медичного училища;
ІІ місце – гурт «Шанс» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;

в номінації «Бардівська пісня»:
І місце – Побочій Дмитро, студент Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІ місце – Литовко Людмила, Чудо Віктор, студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;

в номінації «Літературна творчість»:

/Монолог/:
Grand Prix – Гузь Світлана, студентка Прилуцького медичного училища;
І місце – Яковець Анастасія, студентка Чернігівського базового медичного коледжу;
І місце – Мусієнко Маргарита, студентка Ніжинського агротехнічного коледжу;
ІІ місце – Яловець Анна, студентка Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – Татарчук Глафіра, студентка Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД;

/Музично-літературна композиція/:
І місце – Бушак Сніжана, Крючкова Діана, Селезень Аліна, студентки Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІ місце – немає;
ІІІ місце – Корнієнко Іванна, студентка Козелецького коледжу ветеринарної медицини;

в номінації «Хореографічне мистецтво»:

/Сольна хореографія (східний танець)/:
І місце – Халаджі Анастасія, студентка Чернігівського базового медичного коледжу;

/Сольна хореографія/:
І місце – Гаврилко Сергій, студент Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІ місце – Калініченко Марія, студентка Чернігівського кооперативного коледжу;

/Народна хореографія/:
І місце – колектив Козелецького коледжу ветеринарної медицини;
ІІ місце – гурт «Інтроденс», Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка;
ІІІ місце – колектив «НаТаЛі» Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – колектив Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІІ місце – колектив Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку;

/Естрадний танець/:
ІІІ місце – колектив Козелецького коледжу ветеринарної медицини;

/Сучасна хореографія/:
І місце – колектив «Discovery» Коледжу економіки і технологій ЧНТУ;
І місце – гурт «Інтроденс», Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка;
ІІІ місце – колектив «eMotion» Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – колектив Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку;

/Народна хореографія (мала форма)/:
І місце – Гетьманська Альона, Півень Карина, Яковлев Олександр, студенти Ніжинського медичного коледжу;

/Бальна хореографія/:
І місце – колектив Чернігівського базового медичного коледжу;

в номінації « Оригінальний жанр»:
І місце – Коваленко Назарій, студент Ніжинського агротехнічного коледжу;
І місце – Дубровіна Марія, Копитько Арсеній, Казимір Аліна, студенти Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Фотоальбом: Студентська весна 2019

Смущенко І.А., методист Ради директорів

Категорія: новини | Переглядів: 176 | Додав: superio | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Створити безкоштовний сайт на uCoz