РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [242]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 21.08.2019, 10:42
Головна » 2014 » Грудень » 15 » Обласні етапи Міжнародних мовно-літературних конкурсів
15:00
Обласні етапи Міжнародних мовно-літературних конкурсів

   На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 11 грудня 2014 року проведені обласні етапи V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 38 студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

   В обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка переможцями стали:

    (нефілологічний профіль навчання)
І місце – Григорович Наталія Миколаївна, студентка Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму;
ІІ місце – Красноштан Соломія Костянтинівна, студентка Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – Косташ Альона Олександрівна, студентка Чернігівського базового медичного коледжу.

    (філологічний профіль навчання )
І місце – Андрусенко Діана Русланівна, студентка Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІ місце – Чаленко Аліна Сергіївна, студентка Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької;
ІІІ місце – Красковська Світлана Юріївна, студентка Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького.

   В обласному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями стали:

   (нефілологічний профіль навчання)
І місце – Моховик Олена Олегівна, студентка Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького;
ІІ місце – Кузьменко Іванна Анатоліївна, студентка Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
ІІІ місце – Смаглюк Аліна Геннадіївна, студентка Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку.

    (філологічний профіль навчання)
І місце – Матрусь Анна Володимирівна, студентка Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІ місце – Наконечна Альона Борисівна, студентка Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІІ місце – Марченко Яна Вікторівна, студентка Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

   Вітаємо переможців!

Категорія: новини | Переглядів: 739 | Додав: superio | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Створити безкоштовний сайт на uCoz