РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [261]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 15.12.2019, 18:37
Головна » новини

   Згідно з планом роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області 16 квітня 2014 року на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій проведено обласний етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки, а також засідання ОМО викладачів інформатики та програмування. В обласному етапі олімпіади взяли участь студенти 13 навчальних закладів області. За рішенням журі переможцями стали:
   І місце – Нечай Євгеній, студент Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
   ІІ місце – Савченко Володимир, студент Чернігівського кооперативного технікуму;
   ІІ місце – Ліскович Андрій, студент Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку;
   ІІІ місце – Горбань Максим, студент Прилуцького агротехнічного коледжу.
Вітаємо переможців!

    ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 453 | Додав: superio | Дата: 17.04.2014 | Коментарі (0)

   На базі Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД 10 квітня 2014 р. проведено засідання обласного об’єднання методистів, в роботі якого взяли участь представники 10 ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Директор коледжу Гайдей О.О. привітав учасників зібрання та побажав їм плідної роботи. Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. вручила Подяки Ради директорів за активну участь у роботі ОМО Рославець Л.М., методисту Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД та Минько О.Л., методисту Чернігівського кооперативного технікуму. Керівник ОМО Рославець Л.М. розповіла про науково-методичне забезпечення процесом виявлення, розвитку, вивчення, узагальнення та впровадження перспективного педагогічного досвіду в навчально-виховний процес. Методисти підвели підсумки та визначили переможців обласного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота». Переможцями стали:
   І місце ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 427 | Додав: superio | Дата: 11.04.2014 | Коментарі (0)

   Другого квітня 2014 року на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області проведений ІІІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2014»..
   В конкурсі взяли участь 9 навчальних закладів і близько 200 учасників.
      >>> фотоальбом: Студентська весна 2014 <<<
      >>> фото високої якості можна завантижити тут: архів фото (~ 400 Мб) та архів фото (~ 1 450 Мб) <<<
   Професійне журі, яке складалося із викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької та ... Читати далі »
Категорія: новини | Переглядів: 771 | Додав: superio | Дата: 04.04.2014 | Коментарі (0)

   Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 14 березня 2014 року відбулося засідання ОМО викладачів іноземної мови. Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. вручила подяки за активну участь у роботі ОМО таким викладачам: Балюновій С.А.(Чернігівське музичне училище ім. Л.Ревуцького), Помігуєвій Л.П.(Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка), Богушевич Н.В., ст.. викладачу кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка. Семінар з теми: «Формування потенційного словника в читанні та аудіюванні студентів» був проведений Богушевич Н.В. Члени ОМО розглянули методичні розробки викладачів іноземної мови, що надійшли на конкурс «Педагогічна знахідка» та визначили переможців, а саме:
В номінації «Навчальні посібники»:
   І місце – Помігуєва Н.В., викладач Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка; ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 469 | Додав: superio | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

   13 березня 2014 року на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій проведено планове засідання ОМО викладачів фізики та астрономії.

   Подяки за активну участь у роботі ОМО було вручено викладачам: Піщелі В.О. (Прилуцький агротехнічний коледж) та Луцюку Л.П. (Остерський коледж будівництва та дизайну). Члени ОМО підвели підсумки апробації методичних розробок Сухицького Ю.В., викладача Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій, та одноголосно рекомендували їх до використання у вищих навчальних закладах. Викладач Прилуцького агротехнічного коледжу Дронь В.В. виступив з теми: «Як бінарні заняття сприяють творчому розвитку студентів». Керівник ОМО Марінець І.С. розповіла про методичне забезпечення предметів фізика та астрономія у навчальному закладі. Викладач Остерського коледжу будівництва та дизайну Луцюк Л.П. презентував колегам свою книгу «Срібні дзвони».

    ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 448 | Додав: superio | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

   Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 13 березня 2014 року відбулося засідання ОМО викладачів біології та географії. Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. вручила подяки за активну участь у роботі ОМО таким викладачам: Муляр Н.М. (Прилуцький агротехнічний коледж), Медвідь С.А. та Шелупець В.В. (Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій). Про особистісно-орієнтоване навчання при викладанні природничих дисциплін розповіла Муляр Н.М., викладач Прилуцького агротехнічного коледжу. Викладач Борзнянського сільськогосподарського технікуму Кушнір М.А. та викладач Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій Шелупець В.В. поділилися досвідом використання мультимедійних презентацій на заняттях з природничих дисциплін. З цікавою лекцією на тему: «Здоров’я – цінність нашого життя» виступила Сименюк Л.А., лікар Клініки дружньої до молоді. Керівник ОМО викладачів біології та географії Кузьомка ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 417 | Додав: superio | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

   На базі Чернігівського технікуму транспорту та компютерних технологій 12 березня 2014 року проведено обласний етап VІ Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.
   За рішенням журі переможцями стали:
   І місце – Тересь О.В., студентка Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.І.Я. Франка;
   ІІ місце – Немова Ю.В., студентка Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД;
   ІІ місце – Сорока Т.М., студентка Чернігівського кооперативного технікуму;
   ІІІ місце – Шуляк Л.О., студентка Бобровицького коледжу економіки та менеджменту;
   ІІІ місце – Труба К.Є., студентка Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку;
   ІІІ місце – Кравченко О.С., студент Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій.
   Вітаємо переможців!

    ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 398 | Додав: superio | Дата: 13.03.2014 | Коментарі (0)

   Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 12 березня 2014 року відбулося засідання ОМО викладачів математики. Члени ОМО схвалили методичні розробки (в рамках проведення апробації) Каплі С.Ю., викладача математики Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій, з теми: «Вступ до стереометрії. Паралельність прямих і площин у просторі» та рекомендували їх до використання у вищих навчальних закладах. Викладач Бачевська І.В. (Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка) та Філіпченко О.А. (Козелецький технікум ветеринарної медицини) поділилися досвідом роботи з організації різних методів контролю знань. Математики підвели підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку в номінації: «Математика» та визначили переможців, а саме:
   І місце – Капля С.Ю., викладач Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій;
   ІІ місце – Ярова Л.В., викладач Прил ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 394 | Додав: superio | Дата: 13.03.2014 | Коментарі (0)

  Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 28 лютого 2014 року відбулося засідання ОМО викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін. Члени ОМО підвели підсумки проведення апробації в навчальних закладах області методичних розробок Ходак Т.В., викладача педагогіки Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка, з теми: «Формування професійної компетентності студента в процесі викладання педагогічних дисциплін». Мороз Л.А., викладач – методист Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД, ознайомила присутніх з вимогами до сучасного заняття та з технологіями підготовки викладача до сучасного заняття. Викладачі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій поділилися досвідом використання різноманітних методів організації проведення лекційних, лабораторних та практичних занять. Новик В.О., викладач Чернігівського технікуму транспорту та комп'ютерних технологій, виступив з питання ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 328 | Додав: superio | Дата: 28.02.2014 | Коментарі (0)

   Згідно плану роботи на базі Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій 26 лютого відбулося засідання ОМО викладачів історії та суспільних дисциплін. З лекцією на тему: «Соціально-економічне становище Чернігівщини в другій половині ХІХ століття» виступив Любич О.А., викладач Чернігівського юридичного коледжу. Швед Н.І., викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка, поділилася досвідом роботи з теми: «Міжпредметні зв’язки у вивченні історії та суспільних дисциплін, як засобу розвитку творчих здібностей студентів». Члени ОМО розглянули методичні розробки викладачів історії та суспільних дисциплін, які взяли участь в обласному конкурсі на кращу методичну розробку викладачів ВНЗ І-ІІ р.а. «Педагогічна знахідка» та визначили переможців, а саме:
   в номінації «Історія»:
   І місце – Шатковська А.Ю., викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного
коледжу ім. І.Я.Франка;
   ІІ місц ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 356 | Додав: superio | Дата: 27.02.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 26 27 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz