РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [242]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 23.08.2019, 03:44
Головна » 2013 » Квітень » 17 » ІІ обласний огляд-конкурс студентської творчості "Студентська весна 2013"
16:00
ІІ обласний огляд-конкурс студентської творчості "Студентська весна 2013"
   Згідно з планом роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІр.а. Чернігівської області 11 квітня 2013р. на базі Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка проведений ІІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2013» з метою відродження та збереження багатонаціональної культури України, збагачення змісту форм і методів поза -аудиторної діяльності та з метою виявлення талановитих і обдарованих студентів у різних видах творчості.
   Огляд-конкурс проводився за такими номінаціями:
 І «Художнє виконавство» (вокальний спів, вокальні ансамблі);
 ІІ «Хореографічне мистецтво»;
 ІІІ «Літературна творчість»;
 ІV «Бардівська пісня».

      >>> фото дивіться у фотоальбомі <<<

   Компетентне журі у складі викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької та Чернігівського музичного училища ім. Левка Ревуцького визначило переможців.

   Переможцями стали: 

 - номінація «Художнє виконавство»: солісти /жіночий народний спів/
І місце - Чухрай Наталія, студентка І курсу Прилуцького медичного училища;
ІІ місце - Леута Валерія, студентка І курсу Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІ місце - Полюшко Тетяна, студентка ІІІ курсу Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІ місце - Заскалько Діана, студентка І курсу Прилуцького медичного училища;
ІІІ місце - Лєскова Тетяна, студентка ІІ курсу Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

 - номінація «Художнє виконавство»: солісти /жіночий естрадний спів/
І місце - Волошина Вікторія, студентка ІІ курсу Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІ місце - Овод Таїса, студентка ІІІ курсу Чернігівського базового медичного коледжу;
ІІ місце - Дячина Ольга, студентка І курсу Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка;
ІІ місце - Нагібіна Наталія, студентка ІІ курсу Прилуцького фінансово-правового коледжу;
ІІІ місце - Рослік Катерина, студентка ІІ курсу Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій;
ІІІ місце - Баранник Кіра, студентка ІІІ курсу Чернігівського кооперативного технікуму;
ІІІ місце - Сторощук Марина, студентка І курсу Коледжу економіки і технологій ЧДТУ;
ІІІ місце - Містюк Лариса, студентка ІІІ курсу Прилуцького агротехнічного коледжу.

 - номінація «Художнє виконавство»: солісти /жіночий академічний спів/
І місце - Малащенко Марія, студентка ІІ курсу Чернігівського базового медичного коледжу.

 - номінація «Художнє виконавство»: солісти /чоловічий естрадний спів/
І місце - Маслік Вадим, студент ІV курсу Прилуцького агротехнічного коледжу;
ІІ місце - Лазаренко Микола, студент Остерського коледжу будівництва та дизайну;
ІІІ місце - Акуленок Юрій, студент ІІІ курсу Остерського коледжу будівництва та дизайну.

 - номінація «Художнє виконавство»: вокальний спів /малі форми/
І місце - Дует у складі: Лазаренка Миколи та Акуленка Юрія, студентів Остерського коледжу будівництва та дизайну.

 - номінація «Вокальні ансамблі»: /жіночі/
І місце - «Горицвіт» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

 - номінація «Вокальні ансамблі»: /чоловічі/
І місце - «Шанс» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

 - номінація «Вокальні ансамблі»: /вокально-інструментальні/
І місце - Дует у складі: Седячка Валерія та Седячка Ярослава, студентів Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій.

 - номінація «Вокальні ансамблі»: /фольклорні/
І місце - Студентський театр «Первоцвіт» Прилуцького агротехнічного коледжу;
ІІ місце - Ансамбль дівчат Прилуцького агротехнічного коледжу.

 - номінація «Бардівська пісня»:
І місце - немає;
ІІ місце - Гацко Олександр, студент Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій;
ІІІ місце - Зуб Марина, Лещенко Костянтин, Міщенко Максим, студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

 - номінація «Хореографія»: /народні танці/
І місце - Танцювальний колектив «Каніфоль» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
ІІ місце - Танцювальний колектив Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІ місце - Коптіль Валерія, студентка Чернігівського кооперативного технікуму;
ІІ місце - Танцювальний ансамбль студентів І-ІІІ курсів Прилуцького агротехнічного коледжу;
ІІІ місце - Танцювальний колектив Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІІ місце - Танцювальний колектив Остерського коледжу будівництва та дизайну.

 - номінація «Хореографія»: /народні танці малі форми/
І місце - Коптіль Артем та Колібаба Володимир, студенти Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій.

 - номінація «Хореографія»: /бальні танці/
І місце - Танцювальний колектив «Каніфоль» Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка;
ІІ місце - Танцювальний колектив Остерського коледжу будівництва та дизайну.

 - номінація «Хореографія»: /сучасні танці/
І місце - Танцювальний колектив Остерського коледжу будівництва та дизайну.

 - номінація «Хореографія»: /сучасні танці малі форми/
І місце - Гусак Даниїл та Доценко Гліб, студенти Коледжу економіки і технологій ЧДТУ.

 - номінація «Літературна творчість»:
І місце - Варапай Олександра, студентка Новгород-Сіверського медичного училища;
ІІ місце - Косташ Альона, студентка Чернігівського базового медичного коледжу;
ІІІ місце - Веремієнко Світлана, студентка Новгород-Сіверського медичного училища.

 - номінація «Літературна творчість»: /малі форми/
І місце - Літературний етюд у складі: Каленіченко Марини, Харевича Руслана та Григор’єва Євгенія, студентів Прилуцького гуманітарного коледжу ім. І.Я.Франка.

 - номінація «Оригінальний жанр»:
І місце - Мойсієнко Михайло, студент Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій.

Вітаємо переможців та їх творчих керівників!


Категорія: новини | Переглядів: 751 | Додав: superio | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Створити безкоштовний сайт на uCoz