РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [189]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 19.01.2018, 20:30
Головна » Архів матеріалів

На базі Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД 16 травня 2017 року проведено засідання обласної секції заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав та виступив директор коледжу Гайдей О.О.

Керівник обласної секції заступників директорів з виховної роботи Харченко С.А. розповіла про проблеми морально- правового виховання студентської молоді. Про інноваційні технології, які сприяють підвищенню рівня проведення та результативності виховних заходів, проінформувала Дмитрук В.А., заступник директора з виховної роботи Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД. Члени обласної секції заступників директорів ВНЗ І-ІІ р.а. підвели підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» та визначили переможців. Переможцями стали:

І місце – Суддя Зоя Олександрівна та Пастушенко Наталія Борисівна, викладачі Прилуцьког ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 297 | Додав: superio | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (3)

Одинадцятого травня 2017 року на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ проведено засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Голова Ради директорів Радченко В.М. привітав присутніх та розповів про стан та перспективи розвитку ВНЗ І-ІІ р.а.

Керівник обласної секції заступників директорів з навчальної роботи Ілляшенко Л.О. проінформувала колег про нові законодавчі акти МОН України, що регламентують діяльність коледжів та технікумів.

Заступник директора з навчальної роботи Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Ревко Л.М. поділилася досвідом спрямування навчальної діяльності коледжу на формування у майбутніх фахівців високого професіоналізму та майстерності.

Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. розповіла про виконання плану роботи Ради за 2016-2017 навчальний рік.

Випускник Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Лапуцький А.М., шеф-кухар ресторану «Авеню 33», провів майстер-кла ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 246 | Додав: superio | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (2)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 05 травня 2017 року проведено ОМО бібліотекарів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Завідувач бібліотекою Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької Довбенко Л.М. розповіла про сторінку бібліотеки на сайті ВНЗ І-ІІ р.а. Бібліотекар Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової Матвеєва Н.О. виступила з темою «Соціальні мережі як засіб комунікації бібліотеки з користувачами».

Про електронне портфоліо бібліотекаря ВНЗ розповіла Щербина Л.М., завідувач бібліотекою Козелецького технікуму ветеринарної медицини.

Керівник ОМО, викладач-методист бібліотечних справ Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької Ющенко Л.О., підвела підсумки роботи за 2016-2017 н.р., звернула увагу колег на виконання Постанови Кабінету міністрів України від 22.03. 2017 р. № 177 «Про припинення використання Бібліот ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 257 | Додав: superio | Дата: 04.05.2017 | Коментарі (5)

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 27 квітня 2017 року проведено VІ обласний огляд-конкурс студентської творчості «Студентська весна 2017».

З вітальним словом виступив голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області Радченко В.М.

В конкурсі взяли участь творчі студентські колективи та окремі виконавці 14 вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. області.

Компетентне журі, яке складалося із викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької та Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького, відмітило ріст професійної майстерності та сценічної культури учасників.

За рішенням журі переможцями стали:

в номінації «Вокальне мистецтво»

/ Жіночий естрадний спів/:

І місце – Гладка Вікторія, студентка Прилуцького медичного училища;
- Тарабарова Лариса, студентка Новгород-Сіверського медичного училища;
- Б ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 365 | Додав: superio | Дата: 28.04.2017 | Коментарі (7)

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 25 квітня 2017 року проведено засідання ОМО завідувачів відділень ВНЗ І-ІІ р.а. області.

Присутніх привітав і виступив голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області Радченко В.М.

Директор обласного центру практичної психології і соціальної роботи Чала Т.І. провела бесіду з морально-правового виховання молоді.

Завідувач відділення Остерського коледжу будівництва та дизайну Коваль О.П. поділилася з колегами досвідом з питання організації внутрішнього контролю за освітнім процесом у ВНЗ І-ІІ р.а.

Керівник ОМО, завідувач відділення Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Подтергер О.М. підвів підсумки роботи за 2016-2017 н.р. та провів анкетування щодо планування роботи на наступний навчальний рік.

Члени ОМО завідувачів відділень ознайомилися з навчально-матеріальною базою Коледжу економіки і технологій ЧНТУ.

Фотоальбом: ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 230 | Додав: superio | Дата: 26.04.2017 | Коментарі (4)

Відповідно до плану роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області 31 березня 2017 року відбулося засідання Ради на базі Чернігівського базового медичного коледжу.

Голова Ради директорів Радченко В.М. відкрив нараду та виступив з доповіддю «Коледжі: сьогодення і майбутнє».

Директор Чернігівського базового медичного коледжу Самойленко М.М. презентував навчальний заклад. Заступник директора з навчально-виробничої роботи базового медичного коледжу Рибальченко В.О. розповіла присутнім про шляхи підвищення якості практичної підготовки студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Про підсумки проведення обласних етапів Всеукраїнських олімпіад та підготовку до обласного конкурсу студентської творчості «Студентська весна 2017» повідомив Радченко В.М., голова Ради директорів.

В нараді взяла участь та виступила Давидова Т.М., провідний спеціаліст відділу вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи управління освіти Чернігівської ОДА.

... Читати далі »
Категорія: новини | Переглядів: 314 | Додав: superio | Дата: 04.04.2017 | Коментарі (5)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 30 березня 2017 року проведено засідання ОМО викладачів інформатики та програмування ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Учасників наради привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

З доповіддю «Інформаційно-аналітичні системи: інформативні компетентності викладачів інформатики» виступив Покришень Д.А., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інформатики та ІКТ в освіті ЧОІППО ім. К.Д.Ушинського.

Практичний психолог Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Лук’яненко Л.М. провела з учасниками наради психологічний практикум «Вплив інформаційних технологій на психічну сферу студентів».

Члени ОМО підвели підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку серед викладачів ВНЗ І-ІІ р.а. області «Педагогічна знахідка» в номінації «Інформатика та програмування» та визначили переможців: І місце &ndash ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 368 | Додав: superio | Дата: 30.03.2017 | Коментарі (2)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 28 березня 2017 року проведено засідання ОМО викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Учасників наради привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Викладач Прилуцького агротехнічного коледжу Заріпов А.Р. поділився досвідом використання тестового контролю знань на заняттях з математики. Викладач математики Ніжинського агротехнічного коледжу Демченко І.А. розповіла про використання інтерактивних методів викладання загальноосвітніх дисциплін на прикладі математики.

Методичні рекомендації щодо розробки занять з математики із застосуванням інформаційних комп’ютерних технологій презентувала Данилова М.В., викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, яка також обмінялася досвідом участі у Міжнародних математичних конкурсах для розвитку інтелектуальних здібностей студентів та підвищення мотивації до вивчення математики.

Керівник ОМО викладачів ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 358 | Додав: superio | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (2)

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 10 березня 2017 року проведено засідання ОМО викладачів фізики та астрономії ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Учасники наради підвели підсумки апробації у вищих навчальних закладах методичних розробок викладача Прилуцького агротехнічного коледжу Дронь В.В., які отримали схвальні відгуки та рекомендовані до використання у вищих навчальних закладах.

Про використання інтерактивних методів навчання при вивченні фізики та астрономії розповіла викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка Ярова Л.В.

Показове бінарне заняття на тему: «Пружинний та математичний маятники. Коливальні явища в природі» провели викладачі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Савенко І.В. (фізика) та Алісеєнко А.І. (біологія)..

Присутні мали можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою коледжу.

Фотоальбом: Засіданн ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 145 | Додав: superio | Дата: 10.03.2017 | Коментарі (0)

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 10 березня 2017 року проведено засідання ОМО викладачів біології, географії та екології ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Учасники наради підвели підсумки апробації у вищих навчальних закладах області методичних розробок викладачів: Коленченко О.А., Литовченко О.В., Савченко О.В., Дєди В.М. Всі методичні розробки отримали схвальні відгуки та рекомендовані до використання у вищих навчальних закладах.

Показове бінарне заняття на тему: «Пружинний та математичний маятники. Коливальні явища в природі» провели викладачі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Савенко І.В. (фізика) та Алісеєнко А.І. (біологія).

Присутні мали можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою коледжу.

Фотоальбом: Засідання ОМО викладачів біології, географії та екології

Сарафанова Т.В., методист ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 119 | Додав: superio | Дата: 10.03.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz