РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Меню сайту


Категорії розділу
новини [173]
новини ради директорів
об'яви [1]
об'яви ради директорів


Форма входу


Пошук


Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Архів записів


Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 21.08.2017, 15:13
Головна » Архів матеріалів

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 04 листопада 2016 року відбулося засідання обласної секції завідувачів відділень ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Глузд В.І., начальник відділу вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи управління освіти і науки Чернігівської ОДА, розповів про правові аспекти чинного законодавства щодо атестації педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Керівник обласної секції Подтергер О.М. ознайомив колег з планом роботи на 2016-2017 н.р. та провів анкетування.

Викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Медвідь С.А., яка опікується різноманітними еко-ініціативами, розповіла присутнім про зміну клімату та відновлювання енергетики.

Викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Івашенцева Є.Г. зробила презентацію показового заняття в системі викладання іноземної мови.

Про ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 102 | Додав: superio | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 03 листопада 2016 року відбулося засідання ОМО викладачів іноземної мови ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Івашенцева Є.Г., керівник ОМО, викладач іноземної мови Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, розповіла про роль показових занять з елементами презентації при викладанні іноземної мови у вищих навчальних закладах.

В рамках ОМО відбулася презентація методичних розробок викладача Ніжинського агротехнічного коледжу Іванченко І.Г. для апробації у ВНЗ І-ІІ р.а. області.

Учасники наради обговорили вимоги щодо змісту завдань та критерії оцінювання для проведення ІІІ обласної олімпіади з англійської мови.

Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. розповіла про організацію підготовки до участі в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Іноземна мова».

Фотоа ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 113 | Додав: superio | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 28 жовтня 2016 року відбулося засідання ОМО бібліотекарів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Присутніх привітала та розпочала нараду методист Ради директорів Сарафанова Т.В.

Керівник ОМО Юшенко Л.О. розповіла про авторське право і оцифровування творів друку, методичних матеріалів викладачів у бібліотеці ВНЗ І-ІІ р.а.

Огляд онлайнових електронних версій навчальних посібників і підручників загальноосвітнього курсу для студентів ВНЗ І-ІІ р.а. зробила Паляниця О.П., провідний бібліотекар Коледжу економіки і технологій ЧНТУ.

З темою «Форми і методи популяризації вебресурсів з дисциплін за спеціальностями, які вивчаються у ВНЗ І-ІІ р.а.» виступила Скальницька І.В., бібліотекар Ніжинського агротехнічного коледжу.

Про створення електронних інформаційних ресурсів бібліотеки з метою забезпечення самостійної роботи студентів у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 91 | Додав: superio | Дата: 28.10.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 27 жовтня 2016 року відбулося засідання ОМО викладачів фізики та астрономії ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Викладач Ніжинського агротехнічного коледжу Новіков М.Г. розповів про методику проведення лабораторних робіт з фізики.

Дронь В.В., викладач Прилуцького агротехнічного коледжу, презентувала методичні розробки для апробації у ВНЗ І-ІІ р.а. області.

Керівник ОМО Марінець І.С. обмінялася досвідом проведення ДПА з фізики.

Фотоальбом: Засідання ОМО викладачів фізики та астрономії

Сарафанова Т.В., методист Ради директорів

Категорія: новини | Переглядів: 77 | Додав: superio | Дата: 28.10.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 27 жовтня 2016 року відбулося засідання ОМО викладачів біології, географії та екології ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Керівник ОМО Кузьомка З.М. ознайомила присутніх з планом роботи на 2016-2017 н.р. та провела анкетування.

Про застосування інноваційних технологій при викладанні науково-природничих дисциплін та віртуальні лабораторні роботи розповіла Бурико О.М., викладач Новгород-Сіверського медичного училища.

В рамках засідання ОМО відбулася презентація методичних розробок для апробації у ВНЗ І-ІІ р.а. області викладачів Ніжинського агротехнічного коледжу Савченко І.Є. та Литовченко О.В., викладача Новгород-Сіверського медичного училища Коленченко О.А. та викладача Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу Дєди В.М.

Фотоальбом: ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 102 | Додав: superio | Дата: 28.10.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 25 жовтня 2016 року відбулося засідання ОМО викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання ЧОІППО Грамбовська Л.В. провела практикум з інноваційних технологій навчання: «Підготовка до Державної підсумкової атестації з математики за допомогою комп’ютерних технологій».

Педагогічний практикум: «Розв’язування задач за допомогою графів» провела Тихоненко О.О., старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання ЧОІППО.

Викладач математики Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД Кур’ян О.В. розповіла про застосування мультимедійних презентацій на заняттях з математики з метою інтенсифікації навчального процесу, підвищення його ефективності.

Викладач математики Коледжу трансп ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 84 | Додав: superio | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 24 жовтня 2016 року відбулося засідання ОМО викладачів української мови та літератури, світової літератури ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Викладачі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Ющенко В.В. та Попружна О.В. представили ток-шоу зі студентами «Багряний – Людина – борець – творець» до 110-річчя від дня народження українського письменника Івана Багряного.

Про інноваційні аспекти формування мовленнєвої компетентності майбутніх фахівців розповіла Грона Н.В., викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

Викладач Ніжинського агротехнічного коледжу Кисла О.М. та Остерського коледжу будівництва та дизайну Хоменко О.М. презентували свої методичні розробки для апробації у навчальних закладах області.

Керівник ОМО Ющенко В.В. ознайомила колег з вимогами щодо проведення обласних етапів ко ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 102 | Додав: superio | Дата: 25.10.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 21 жовтня 2016 року відбулося засідання ОМО викладачів загально технічних та спеціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Присутніх привітав та виступив голова Ради директорів Радченко В.М.

Керівник ОМО Ковальова Т.І. розповіла про основні напрямки роботи, методичні завдання на 2016-2017 н.р. та ознайомила з планом роботи на 2016-2017 н.р.

Відбулися презентації методичних розробок таких викладачів:
- Приходько С.П. (Ніжинський агротехнічний коледж),
Навчальний посібник з дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка», Словник «Терміни та визначення основних понять. Система конструкторської документації» з дисципліни «Комп’ютерна графіка»;
- Соломко Н.О. (Ніжинський агротехнічний коледж),
Навчальний посібник з дисципліни «Електричне освітлення та опромінення», Методичні рекомендації до дипло ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 73 | Додав: superio | Дата: 25.10.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 20 жовтня 2016 року відбулося засідання ОМО викладачів інформатики та програмування ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Методист Ради директорів Сарафанова Т.В. відкрила нараду та виступила з інформацією про підсумки вступної кампанії 2016 року та завдання на 2016-2017 н.р.

Керівник ОМО Моришев Ю.Ю. розповів про основні напрямки роботи, методичні завдання на 2016-2017 н.р. та ознайомив колег з Положенням про обласний конкурс на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Інформатика та програмування».

Викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Ємець П.А., який підготував переможця ІІ етапу, поділився досвідом участі у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Данилова В.А. виступила щодо вимог рівня складності та змісту завдань для проведення ІІ етапу олімпіади з ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 150 | Додав: superio | Дата: 21.10.2016 | Коментарі (0)

На базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ 13 жовтня 2016 року відбулося засідання ОМО викладачів історії та суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області. Голова Ради директорів Радченко В.М. відкрив нараду та виступив з питань організації роботи навчальних закладів у 2016-2017 н.р.

Керівник ОМО Кухаренко Г.М. розповіла про основні напрямки роботи, методичні завдання на 2016-2017 н.р. та ознайомила колег з Положенням про обласний конкурс на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Людина і світ».

Викладач-методист Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Сокол Ю.Ф. провела заняття-тренінг «Практична медіограмотність для викладачів суспільних дисциплін».

Фотоальбом: Про засідання обласного методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін

Сарафанова Т.В., методист Ради директ ... Читати далі »

Категорія: новини | Переглядів: 97 | Додав: superio | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »
Створити безкоштовний сайт на uCoz